top of page
Packed Moving Boxes
Hakkımızda

AKSOYLAR NAKLİYAT, 1980'li yılların başında nakliye hizmeti vermeye başlayan bir firmadır.

 

Yılların verdiği deneyim ve referensla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.Firma olarak öncelikle müşteri memnuniyeti ve rahatlığını önemsiyoruz. Firmamızın çalışanları bilinçli bir şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Nakliyat sektörü diğer sektörlere göre özen gerektiren bir iştir. Yıllarca çalışıp emek vererek aldığınız eşyalarınızın önemini biliyor ve önemsiyoruz.

Öncelikle sökülmesi gereken eşyalar itina ile yerinden çıkarılır.Korunması için gerekli paketleme seçilip ,özenli bir şekilde yerleştirilir. Beyaz eşyalar kartonlanıp iple sarılır.

Gardırop,dolapların çıkarıldıktan sonra kulpları,ayar vidaları, ve menteşeleri var ise kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde sarılır. Gidilecek yeni evde tekrar özenle mobilyaların montajı yapılır.

Mutfak eşyalarında; Cam, kristaller, yemek takımları, kabarcıklı naylonlara sarılıp kolilere yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Biz eve bıraktıktan sonra size vitrin veya dolap  içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

Laptop, bilgisayar, televizyon, gibi elektronik cihazlar önce yumuşak battaniyelere sarılıp gerekli kolilere yerleştirilip iple bağlanıp güvenliği sağlanır.

Eşyaların sayımı yapılır ve buna göre de bir sonraki aşama olan araç seçimine gelinir. Burada önemli olan aracın eşyalara uygun olanı seçilmesidir. Araç seçimi de tamamlandıktan sonra evden eve nakliyat işlemi için hazır duruma gelinir. 

Eğitimli kadromuz ile eşyalarınızın güvenliği için gerekli özgüven, hassasiyeti,memnuniyeti müşterilerimize sağlarız.

bottom of page