top of page
Packed Moving Boxes
Evden Eve Nakliyat

Firmamız, evden eve nakliyat denildiğinde en güvenilir ve en akılda kalan firmalar arasında öne çıkmaktadır. Amacımız eşyalarınızı bir noktadan bir noktaya güvenli bir şekilde mümkün olan en hızlı şekilde taşımaktır. Aksoylar nakliyat olarak her zaman yenilikçi çözümler sunmayı hedef edindik.

Özellikle hizmet sektöründe en önemli şeylerden biri olan güven konusunu bugüne kadar evlerini/ofislerini taşıdığımız yüzlerce müşterimizin referans olmalarıyla aşıyoruz.

Evden eve Nakliyat konusunda farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler üretebilmekteyiz. Dolayısıyla sabit bir ücret yerine, sizin için en uygun ücreti belirler ve o ücret üzerinden çalışırız.

İsterseniz nakliye hizmetimizin yanı sıra, eşya depolama, eşya paketleme veya asansörle taşıma gibi hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Nakliye hizmetimizin tüm aşamalarında dilerseniz sigortalı sistem kullanmaktayız. Değeri yüksek ürünlerinizi taşımak istediğinizde firmamıza bu hizmeti satın almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Şehir içi – Şehirlerarası – Uluslararası Taşıma

Aksoylar nakliyat olarak kısa mesafe ve uzun mesafe nakliye işleri yapmaktayız. Bu hizmetlerimizle ilgili fiyat alabilmek için bizi arayabilir veya aşağıda bulunan formdan teklif alabilirsiniz.

bottom of page