top of page
Wrapping the Couch
Eşya Paketleme

Eşya paketleme, evden eve nakliye konusunda en önemli adımlardan birisidir. Çünkü nakliye aşamasında eşyaların karışık veya yanlış kolilenmesi, yeni eve taşınıldığında işleri daha da zorlaştıracaktır.

Eşya paketleme konusunda büyük destek sunan Aksoylar Nakliyat sizi koli arama ve paketleme derdinden kurtarıyor.

Her çeşit ürün için farklı kolileme teknikleri geliştiren en iyi nakliye firması Aksoylar Nakliyat, elektronik ürünlerinizi, tekstil ürünlerinizi ve beyaz eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde paketliyor. Böylece yeni taşındığınız yerde de paketlenen ürünleri açmanız kolaylaşmaktadır.

Paketleme yapılırken son derece özenli, gerekli kutu, koli, battaniye, pat pat naylonlar vb. sarılarak taşıma sağlanmaktadır.

Paketleme işlemleri sırasında paketleme ne kadar sağlıklı olursa taşıma işlemi gerçekleştirilirken taşıma güvenliği de o kadar sağlanmış olur.

Çizilmelere veya dayanıksız eşyaların paketlenmesinde oldukça hassas davranıyoruz. Eşya kolilerken, banyo, mutfak eşyalarını, salon eşyalarını, yatak odası eşyalarını, halıları, süs eşyalarını ayrı ayrı paketliyoruz. müşterilerimiz yeni evlerine taşındıkları zaman yerleştirmek ve zamandan tasarruf etmek  çok daha kolay oluyor.

bottom of page